• Wpisów: 95
  • Średnio co: 34 dni
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 13:04
  • Licznik odwiedzin: 32 326 / 3298 dni
 
nagisa
 
Tenma chan: Jejciu ile mam na głowie....muszę znaleść parę obrazeczków na mój trzeci blog...uff...Hmmm....a tutaj na pingerze nie wiem o czym za bardzo pisać pomysły mi się kończą....Hmmm zastanówmy się....wiem!! zrobię konkurs pod tytułem,,najlepszy awatar" Tylko zanim zrobię ten konkurs muszę znaleść chętnych....ale możecie już się zgłaszać do konkursu..hmmm....awatarki dawajcie na wips prywatny pod tagiem,,konkurs na awatar" no i dajcie ten avek nic trudnego co nie??
Przypomnę też że będą 2 etapy i tylko w 1 etpie dostana się najlepsi w 1 etapie ja decyduję które awatary najlepsze pózniej te najlepsze dostaną się do następnego etapu...W NASTĘPNYM ETAPIE JA JUŻ NIE GŁOSUJĘ KTÓRY AWATAR NAJLEPSZY TYLKO WY W KOMENTARZACH!!!! W NASTĘPNYM ETAPIE MA BYĆ JUŻ INNY AWATAR POD TAGIEM,,konkurs na awatar2"No to tyle na dziś...TO ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM POWODZENIA!

ZGŁASZAJCIE SIĘ DO KONKURSU I CZYTAJCIE UWAŻNIE BO TO BARDZO PROSTY KONKURS NIE POŻAŁUJECIE!!!

PRZYPOMINAM ŻE NA RAZIE POSZUKUJĘ CHĘTNYCH PÓZNIEJ DOWIEMY SIĘ DO KIEDY JEST KONKURS NA NAJLEPSZY AWATAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))

**************************************************
                 
KQNKURS 1,2,3 NEXT KQNKURS!!!!!!!

**************************************************


NAGRODY SĄ TAKIE:DYPLOM+PEŁNO SUUPEROWYCH LINKUW+PEŁNO KOMENTARZY O DE MNIE+10punktów

Nie możesz dodać komentarza.